חופשה הכל כלול - החופשה המושלמת בשבילך

חופשה היא דרך מהנה לנפוש יחד כל המשפחה, אך לפני שיוצאים לחופשה יש צורך בארגון רב ובתכנון מקדים. דרך קלה יותר לצאת לחופשה היא לבחור בחופשת הכל כלול. המומחים של FLY HIGH נותנים לכם את כל המידע שאתם צריכים על חופשה הכל כלול.

 חופשה הכל כלול

לצאת לחופשה זה מסובך

מי שהתנסה בתכנון של נופש ודאי יודע שתכנון של פרויקט שכזה מצריך חשיבה על פרטים רבים מאוד. צריכים להחליט לאן לנסוע, לכמה זמן ובאיזה בית מלון להתאכסן. בנוסף, צריך לדאוג לטיסות ונסיעות פנימיות, אוכל ואטרקציות. את כאב הראש הזה תוכלו לחסוך בדרך פשוטה מאוד - חבילת הכל כלול ואתם מוזמנים לבחור ממבחר החופשות שלנו .

 

ההגדרה של חופשה הכל כלול

חופשה הכל כלול היא חופשה בה כל המרכיבים של הטיול כלולים בחבילה אחת. את החופשה אתם סוגרים מול משרד הנסיעות והם ידאגו לכל מה שאתם צריכים בחופשה. העסקה תכלול בדרך כלל טיסה, מלון, אוכל אטרקציות ועוד.

 

ללא הפתעות לארנק

יתרון חשוב שקיים בחופשה מסוג זה היא שאתם יודעים בדיוק כמה תעלה החופשה עוד לפני שהיא החלה. כאשר נוסעים לחופשה מוציאים כסף רב, ולעתים מופתעים מדברים שלא ציפינו שנוציא עליהם כסף. כך לעתים קרובות אנו חורגים מהתקציב המתוכנן לנופש. כאשר יוצאים לחופשת הכל כלול אין הפתעות, וכבר בבית אנחנו יודעים כמה כסף יעלה לנו הטיול.

 

מה כולל הכל כלול?

העיקרון המנחה של חופשה מסוג זה הוא שהיא כוללת כל דבר שתצטרכו כדי ליהנות, אך קיימים הבדלים בין החבילות השונות לחופשות. כך לדוגמה יש חבילות שיכללו "רק" 3 ארוחות ביום, ויש כאלה שיוסיפו לזה גם נשנושים בין הארוחות וגלידות בבריכה. בנוסף, חבילות מסוימות יציעו לכם גם אטרקציות כחלק מהעסקה ואחרות לא. כאשר אתם בוחרים חופשה עליכם להגדיר לעצמיכם מהם הדברים החשובים לכם ולוודא שהם אכן נכללים בחבילה כדי שלא תהיינה הפתעות כגון טיסות,מלונות טובים,פעילויות נופש,רכב.

 

חופשת לדוגמה

קיים מגוון רחב מאוד של יעדים של חופשה הכל כלול. כך לדוגמה תוכלו ליהנות מחופשת סקי באלפים. חופשה שכזו תכלול מלון מפואר, מקום לאחסון ציוד הסקי, 3 ארוחות ביום, נשנושים בין הארוחות ועוד. חופשה שכזו היא יעד נפלא למשפחות כיוון שבמלון מוצעים גם שירותי בייביסיטר לתינוקות ולילדים.