טיולי ג'יפים בחו"ל

“ המקומות היפים ביותר הם המקומות הנסתרים מן העין. כדי להגיע אליהם לא תספיק מפה ולא ספר הדרכה. דרוש מדריך מנוסה, היכרות עם השטח ואמצעי תחבורה מתאים – את כל אלה תמצאו בטיולי הג’יפים שלנו....”


אנו מקפידים על סטנדרטים גבוהים בכל הקשור לטיולי ג'יפים בחו"ל בבחירת מקומות לינה, מסעדות, אטרקציות ושירותים מקומיים כך שתוכלו ליהנות מחוויית שטח מקסימאלית מבלי לוותר על נוחות ופינוק. יחד עם הנסיעה בדרכים יפיפיות, תיהנו בטיולי הג’יפים גם ממסלולי הליכה, ביקור במוקדי עניין ואטרקציות מקומיות כמו רפטינג, שיט, רכיבת אופניים ועוד.


 

אתם כבר מכירים את זה. אתם מחפשים, מסתובבים מסביב למקום ובסוף מוצאים אתר תיירותי מוצף בתיירים שנראים בדיוק כמוכם. כדי להגיע למקומות הטובים באמת תזדקקו ליותר מספר ומפה. והצוות המקצועי של fly-high מספק לכם את כל המידע שאתם צריכים על טיולי ג'יפים בחו"ל, כדי שתגיעו למקומות השווים באמת.

 

המקומות הנסתרים

בטיול ממוצע בדרך כלל עוברים באתרים יפים אך רגילים. כדי למצוא את המקומות השווים צריך היכרות עם השטח ואמצעי תחבורה מתאים, את אלה לא תשיגו באמצעות ספרים או אינטרנט, אלא באמצעות מדריך מנוסה בעל אמצעי תחבורה מתאים.

 

בעצמכם, או על ידי חברה מארגנת

טיול ג'יפים יכול להיות להתבצע באופן עצמאי, או בעזרת חברה המארגנת טיולים מסוג זה. טיול עצמאי ידרוש מכם תכנון וארגון רב. הדרך הטובה ביותר לביצוע טיול עצמאי היא שכירת מדריך מקומי שידריך אתכם ביעד הנסיעה. אפשרות נוספת היא טיול דרך חברה שתארגן עבורכם את הנסיעה כולה.

 

חופשה הכל כלול לארה"ב,יוון או מרוקו

יותר ויותר אנשים פונים אל האפיק של חופשה מאורגנת. צורת חופשה זו חוסכת למטייל עגמת נפש וכאב ראש רב בארגון הטיול. הטיול מתוכנן לפרטים על ידי החברה המארגנת, וכל מה שנותר לכם לעשות הוא לארוז מזוודה ולעלות לטיסה. בחופשה הכל כלול כל הפרטים מתוקתקים ומאורגנים. כך נמנעות הפתעות ובעיות, שאתם כמטיילים לא מנוסים שאינם מכירים את יעד הנסיעה, לא יכולתם לצפות.

 

מה כוללים טיולי ג'יפים בחו"ל?

טיולי ג'יפים בחו"ל יכללו נסיעה בדרכים יפיפיות והליכה במסלולי הליכה מיוחדים. כמובן שהטיול יכלול גם ביקור במוקדי עניין מקומיים ואטרקציות שונות כמו רפטינג, שייט, רכיבת אופניים ועוד. במידה ובחרתם בטיול מאורגן, חשוב לוודא שהחברה מקפידה על סטנדרטים גבוהים בבחירת מקומות לינה, מסעדות ואטרקציות. בצורה זו תוכלו ליהנות מחוויית שטח מקסימלית מבלי לוותר על נוחות. 

 

מסע ג'יפים בארצות הברית

קיים מגוון עצום של יעדי טיולי ג'יפים בחו"ל, ואחת הדוגמאות הוא מסע ג'יפים בארצות הברית. מסע ג'יפים במואב משלב נופים מרהיבים עם שבילי הליכה קצרים. בנוסף כולל המסע גם סיור בפארק הקשתות ובקניונלנדס, ביקור במוזיאון הסרטים ועוד. המסע משלב גם שהייה של יומיים בלאס וגאס, מה שמוסיף לטיול הג'יפים גם נופך עירוני המשדרג את חווית הטיול.

לטיולי ג'יפים בחו"ל, צרו עימנו קשר כאן >