טיולי גלישה בסרי לנקה - זה מה שמתאים לך

לא משנה אם אתם מתחילים או מנוסים, אם גלישה מעניינת אתכם אתם חייבים לשמוע על טיולי גלישה בסרי לנקה. חברת FLYHIGH מציעה חבילות נופש וטיולי גלישה ליעדים שונים ברחבי העולם, והצוות המקצועי של החברה התגייס כדי לספר לכם על סרי לנקה.

 

אקלים וגלישה בכל השנה

סרי לנקה היא מדינת אי טרופית השוכנת ליד החוף המזרחי של הודו, ומקור השם סרי לנקה בסנסקריט ופירושו בעברית האי הקדוש. כאשר מרקו פולו הגיע לאי הוא קרא לו אי האבנים היקרות על מכרות האודם והאזמרגד שהיו בו. כיום האי ידוע בעיקר כיעד מועדף עבור גולשים, כיוון שהאקלים הנוח באי וחופי הים הרבים שיש בו מספקים חווית גלישה מיוחדת.

בעונת החורף היעד הינו ווליגמה,מריסה,היקדואה וקבלנה בעונת הקיץ מומלץ במיוחד להגיע לארוגם ביי.

 

טיולי גלישה בסרי לנקה

גלישה לכל הרמות

אחד היתרונות הגדולים שמספקים חופי הים של סרי לנקה היא נקודות גלישה רבות המאפשרות גלישה לכל הרמות. הבייבי פוינט הרך מאפשר לגולשים מתחילים ואפילו לילדים להתנסות בגלישה באתר נוח יחסית, והפוינט המרכזי עשוי לאתגר כל גולש. בתווך נמצאות נקודות גלישה נוספות לרמות הביניים.

 

באופן עצמאי או בעזרת חברת נסיעות

חופשת גלישה בסרי לנקה תוכלו לארגן באופן עצמאי, או להיעזר בחברת נסיעות שתתפור עבורכם את הנסיעה המושלמת. תוכלו לבחור חבילה מתוך מגוון רחב של חבילות נופש ולצאת לחופשה שתתאים בדיוק עבורכם.

 

סרי לנקה עם הילדים

גלישה בסרי לנקה לא מתאימה רק למבוגרים ומשפחות רבות בוחרות לנסוע לחופשת גלישה יחד עם הילדים. אחת האפשרויות המהנות היא קייטנת גלישה בסרי לנקה שתהווה חוויה מהנה להורים ולילדים. יחד עם ילדיכם תתמקצעו בגלישה ותחזרו לארץ כמשפחה מנוסה בגלישת גלים.

 

טיול משפחות

יש כאלה שאוהבים לצאת לחול באופן משפחתי מצומצם, ואחרים מעדיפים להגיע ביחד עם קבוצה גדולה. אם אתם שייכים לסוג השני תוכלו להצטרף לאחת מקבוצות הישראלים הרבות שאורזות חפצים, ילדים ומדריך ויוצאות לחופשה של טיולי גלישה בסרי לנקה.

 

לא רק גלישה

טיולי גלישה בסרי לנקה לא מצטמצמים רק לים ויכללו גם ביקור במוקדי הבילוי השונים של האי. אם תבחרו להתאכסן בכפר הגלישה ארוגם ביי תגלו עיירה שמחה ותוססת חיים עם מסעדות מגוונות, הופעות חיות, מסיבות חוף וכל מה שאתם צריכים לחופשת גלישה מושלמת.