טיולי ג'יפים בארצות הברית

ארצות הברית

מסע ג'יפים ב"מואב" המשלב נופים מרהיבים עם שבילי הליכה קצרים, סיור בפארק הקשתות ובקניונלנדס, ביקור במוזיאון הסרטים ועוד שפע של אטרקציות. ברוב החבילות שאנו מציעים, המסע כולל שהייה של יומיים בעיר האורות לאס ווגאס – שם נזכה לראות אחת מההופעות המפורסמות והמרשימות שיש לווגאס להציע, נצעד בסטריפ המפורסם, נרד לדאון טאון וכמובן לא נוותר על מסע קניות באחד האוטלטים הגדולים שיש בווגאס. המסע מתאים לכל המשפחה.

 

היום כל רכב 4X4 נקרא "ג'יפ", אבל הדבר האמיתי הוא כמובן האייקון האמריקאי JEEP שהחל אי שם ב-1942 כרכב שנבנה עבור צבא ארצות הברית.

מאז ועד היום, ה-JEEP הוא סמל סטטוס מובהק בעולם וכמובן גם בארצות הברית.

אז מה יותר נכון מלצאת למסע ג'יפים ב-JEEPהאמיתי במקום האמיתי?

 

מואב (MOAB) היא עיירה קטנה במדינה יוטה שבארה"ב. זוהי עיירה קטנה וציורית אשר זכתה לכבוד רב כשקיבלה את הכינוי "בירת הג'יפאות העולמית" לאור ריבוי המסלולים המצויים בסביבתה. המסלולים המרהיבים בעולם לצד נהר הקולורדו, פארק הקשתות (Arches), קניונלנדס (Canyonlands) ועוד שלל אטרקציות.

מאות סרטים צולמו בעיירה, ביניהם "חזרה לעתיד", סצנת הסיום המפורסמת של "תלמה ולואיז", "הפרש הבודד" של ג'וני דפ ועשרות מערבונים של ג'ון ויין ואחרים.

כל מסלול בסביבת העיירה משכנע אתכם בדרכו שלו להיבלע בנוף האדום העמוק, הכל משתנה – הגבהים, הנופים, הצבעים – יותר מ-150 מסלולים בדרגות עבירות שונות מחכים לכם בקרבת העיירה; המסעדות מעולות; החנויות יחודיות.

בזמן המסע, נבקר גם בפארק קשתות ובמוזיאון הסרטים.

המסע כולל שהייה בעיר האורות לאס וגאס ולאחר טיול קצר בסטריפ המפורסם ושופינג, תתארו לעצמכם חוויה אמיתית שבה אתם נוהגים ברכב יוקרה כדוגמת פרארי, למבורגיני ואחרים על מסלול מרוצים מקצועי, ללא הגבלת מהירות, מאיצים בישורות ומביאים את הרכב עד לקצה היכולת בסיבובים.

עכשיו בלי "תתארו"! פשוט תתיישבו, תתניעו וצאו לדרך!

בנוסף, תוכלו לנהוג ברכב שטח מקצועי למרוצים שהשתתף במרוצי באחה בעולם. תוכלו לבצע קפיצות ולהתחרות עם חברי הקבוצה.

המסע מלא אדרנלין, מלווה בנופים עוצרי נשימה ומפנק באוכל משובח.

אז בפעם הבאה שאתם חושבים על טיול ג'יפים, תחשבו על הדבר האמיתי במקום האמיתי. אנחנו כאן כדי שאתם תהיו שם!

++המחיר לא כולל טיסות