טיול למשפחות בקוסטה ריקה

7 לילות, 8 ימים

San Jose – Poas –La Paz–

Arenal – Monteverde – Manuel Antonio - San Jose

יום ראשון – סאן חוזה –

הנהג יפגוש אתכם  מחוץ לטרמינל עם שלט הנושא את שמכם ויקח אתכם למלונכם בסאן חוזה

 לילה במלון אורולה הולידי אין  או  דומה  – חדר סטנדרט

 

יום שני -הר הגעש פואז, מפלי לה-פז – ארנל

(בוקר) בבוקר יפגוש אתכם הנהג -מדריך שלכם שיסיע אתכם להר הגעש פואז שם תצפו בלועו העצום של ההר המשתרע על פני 1.5. ק"מ.באתר גייזרים מהגדולים בעולם, הר הגעש פעיל אך בטוח לתצפית. בהמשך - מפלי לה פאז והגנים המרהיבים שבשטחם שוכן מצפה הפרפרים הגדול בעולם, שפע יונקי דבש, תצוגת נחשים, קופים, חתולי בר וגני אורכידאות. לאורך שבילי נהר לה- פאז 5 מפלים גדולים.

לילה במלון מונטנייה דה פוואגו  או דומה  – חדר גארדן דה לוקס 

זמן נסיעה משוער שעתיים  וחצי

 

יום שלישי – סאן חוזה – ארנל  - גשרים תלויים - שמורת הר הגעש ארנל – מפלי לה פורטונה – מעיינות חמים טבאקון

(בוקר, צהריים, ערב) לאחר ארוחת הבוקר תצאו לכיוון ארנל שבחלקו הצפוני של מחוז  אלאחוואלה (Alajuela) קרוב לגבול עם ניקארגווה. במחוז תוכלו למצוא מראות נוף מגוונים ומרהיבים. הר הגעש ארנל הוא האתר התיירותי המרכזי. הגשמים הטרופיים מרעננים את האדמה ומותירים אותה לחה וירוקה והעמקים מלאים בצמחייה טבעית, נהרות גדושי מים, מעיינות חמים,  לגונות, חיות בר ופארקים לאומיים. עם הגעתכם – גשרים תלויים – תחילת הסיור בהליכה בת 3 ק"מ ביער טרופי. במהלכה עוברים דרך 16 גשרים, שני מפלים ונקודות תצפית מיוחדות. 10 מתוכם הינם גשרים קבועים, שאורכים בין 8 ל-22 מטר, ו-6 הם גשרים תלויים, באורכים שבין 48 ל-98 מטר. נוף מרהיב של החי והצומח מגובה הצמרות – ציפורים, זוחלים,יונקים וחרקים. התחנההבאה היא מפלי לה פורטונה, שם תרדו בליווי צמוד של המים הגועשים מטה לבריכת השחייה המוקפת בסלעי ענק. לאחר השחייה תוגש ארוחת צהריים בעיר.

 

בהמשך, סיור רגלי בפארק הלאומי של ארנל, הכולל עלייה בשביל הטוקאנים עד לנקודת התצפית המרהיבה על הר הגעש ארנל, האגם והמעיינות החמים. לפנות ערב רחצה במעיינות החמים טאבקון להנאה ומרפא למספר שעות כולל ארוחת ערב.

לילה במלון מונטנייה דה פוואגו  או דומה  – חדר גארדן דה לוקס    

 

יום רביעי –– ארנל –מונטה וורדה - סיור לילי 

(בוקר) לאחר ארוחת הבוקר תמשיכו לאזור סנטה אלנה ומונטה וורדה . נוף מרהיב של מפרץ ניקוייה ואיי האזור ילוו אתכם בדרככם לדרך מכוסה יער המכונה "ההר הירוק" (מונטה ורדה). משנת 1951 חיה במקום קהילת צפון אמריקאים (קווקרים) מבודדת בגובה של 1400 מטר ושמרה על האזור ובעזרת אירגונים פרטיים הפכה אותו לשמורה ביולוגית עשירה במערכות אקולוגית בהן המבקרים נפגשים עם כל בעלי החיים של סביבה מוגנת זו. אח"כ סיור ליילי בשביליו של יער עננים וצפייה בציפורים הנמות, בטרנטולות, בעכבישים, חרגולים, צרצרים, בלטאות , צפרדעים, קיפודים, בעלי זנבות, נחשים ועוד.לסיום הקנופי – הרפתקאה של מעוף בין הצמרות, דרך  עשרה כבלים בגובה 40 עד 100 מ' ואורך של 100 עד 750 מ'.

לילה במלון אל אסטבלו או דומה  – חדר דה לוקס

זמן נסיעה משוער: 4.5 שעות

 

יום חמישי– מונטה וורדה –, גשרים תלויים, רכבל עננים,  קנופי  -סיור צפרדעים ופרפרים

(בוקר) תחילת היום בסיור במסלול בן 2.5 ק"מ בתוך היער, במהלכו ימצא המבקר 5 גשרים שונים המרכיבים את מערכת הגשרים של הפארק,אורכם נע בין 984רגל. לאחר מכן גלישת עננים ברכבל. מבט ממעוף הציפור על יער העננים, הר הגעש ארנל ומפרץ ניקוייה. הסיור בליווי מדריך דובר אנגלית. ניתן לעצור בכל נקודה לצילום הנוף עוצר הנשימה. חווייה מהנה ובטוחה לכל המשפחה. הרכבל מסתיים בפלטפורמה הבנוייה בנקודה הגבוהה ביותר ברכס המהווה את קו פרשת המים בין האוקיינוס הפסיפי והאטלנטי. בהמשך, סיור במטע הקפה אל טראפיצ'ה, בו תוזמנו לקטוף את פולי הקפה ולהעבירם בעצמכם לטחינה. לסיום פעילות זו - הקנופי – הרפתקאה של מעוף בין הצמרות, דרך  עשרה כבלים בגובה 40 עד 100 מ' ואורך של 100 עד 750 מ'. בשעות אחר הצהריים תצוגת צפרדעים ופרפרים ללימוד אודות סוגי החיות היחודיות לאיזור הטרופי של קוסטה ריקה. יותר מ- 40 מיני פרפרים ו- 30 מיני צפרדעים ביניהם מיוחדים במינם כמו צפרדע "החץ המורעל" הצבעונית, קרפד הים הענק וצפרדע העץ אדומת העין.

לילה במלון אל אסטבלו או דומה  –חדר דה לוקס

 

יום שישי– מונטה וורדה –מנואל אנטוניו

(בוקר) הבוקר ,תצאו לכיוון מנואל אנטוניו שהינו אחד הפארקים הלאומיים המפוארים בקוסטה ריקה על חופיו הלבנים המוקפים גבעות יער ירוקות.

זמן פנוי לבילוי בחופיו היפים של מנואל אנטוניו.

לילה במלון פאראדור  או דומה –חדר גארדן

זמן נסיעה משוער: 4.5 שעות

 

יום שביעי– מנואל אנטוניו – שייט קאטמארן

(בוקר, צהריים) לאחר ארוחת הבוקר תצאו שייט בספינת קאטאמרן. תחילת המסע בנמל קפוס במימיו הצלולים של הים הפתוח לאורך חופיו הציוריים של פארק מנואל אנטוניו. דולפינים השוחים סמוך לחרטום, לוויתנים וצבי ים קופים  ושפע ציפורים הינם חלק מהנוף להנאת המשתתפים. בעת השייט נגלים איים מסתוריים, צוקים וסלעים בצורות יחודיות הנראים קרובים מספיק כדי לגעת והם מהווים בית לסוגים רבים של ציפורים ועופות מים כמו פליקנים, מגלנים ועוד.  ארוחת צהריים תוגש על הספינה.

לילה במלון פאראדור  או דומה  – חדר גארדן

 

יום  שמיני -- שדה"ת

(בוקר) בבוקר יציאה לכוון העמק המרכזי לנמל התעופה בסאן חוזה בהתאם למועד הטיסה.

זמן נסיעה משוער: 3.5 שעות

הערה: מומלץלהגיע לדלפקי חברת התעופה כ- 3 שעות לפני מועד הטיסה

 

הערות

 • המחירים לאדם הינם בדולר וכפוף לשינויים ללא הודעה מוקדמת על פי קביעת הממשלה בדבר הטלת מיסים.
 • כל תוכנית כפופה לשינויים בהתאם לתפוסת בתי המלון בעת אישור ההזמנה. במקרה של תפוסה מלאה, תיבחר האפשרות הקרובה והטובה ביותריתכנו התייקרויותבמחירים בהתאם.

 

לינה

ארוחות: כמצויין בתכנית

הסעות:

 • הסעה פרטית משדה"ת למלון בסאן חוזה ביום מס' 1
 • נהג-מדריך צמוד בין הימים 2-8

 

טיולים מודרכים – עד 15 אנשים לסיור (לעתים רחוקות יהיו יותר אנשים בסיור) כולל הסעה הלוך חזור מבתי המלון

 • הר הגעש פואס – פרטי מודרך
 • מפלי לה פאז – פרטי מודרך
 • גשרים תלויים בארנל – פרטי מודרך
 • מפלי לה פורטונה – פרטי מודרך
 • שמורת הר הגעש ארנל – פרטי מודרך
 • מעיינות חמים טאבקון
 • סיור לילי במונטה וורדה
 • גשרים תלויים במונטה וורדה – פרטי מודרך
 • רכבל עננים במונטה וורדה
 • קנופי במונטה וורדה
 • בריכת  צפרדעים ותצוגת פרפרים במונטה וורדה
 • שייט קטמאראן

 

לא כולל:

 • משקאות והוצאות אישיות.
 • אופציות לטיולים ופעילויות שלא מצוינים בתכנית.

מחיר: החל מ2300 $