אודות Fly-High

אנו בסוכנות הנסיעות FLY HIGH  מרכיבים עבורכם חופשות הכל כלול מושלמות ליעדי בוטיק מרהיבים ברחבי העולם, חופשות חלומיות ופעילות במיוחד הכוללות מבחר ענפי ספורט ואקסטרים.

  

אודות פליי היי משווקת חבילות נופש לחול למגוון יעדים

 

Your Dream Our mission

צוות הסוכנות יממש את מבוקשכם ויתאים עבורכם חופשות הכל כלול חלומיות לכל יעד שתחפצו - ליעדים פופולרים ומוכרים או ליעדים בתוליים מרתקים יחד עם שהות בבתי מלון מפנקים ואיכותיים.
נשמח לשמר ולטפח את הקשר עמכם, מתוך רצון, כוונה ועניין ללמוד מניסיונכם. כל אחד ואחת מכם מוזמן לשתף אותנו בכל חוויה שנקרתה בדרכו ברחבי התבל. ספרו לנו על אתרים עוצרי נשימה ומלונות מדהימים בהם שהיתם.

בעלות סוכנות הנסיעות פליי היי

איך אנו נבדלים מאחרים?

בהשוואה לחברות תיירות וסוכנויות נסיעות אחרות ,המומחיות של FLY HIGH היא תיירות בוטיק למגוון יעדים איכותיים במיוחד. צוות החברה מתאימים את החופשה האולטימטיבית באופן אישי עבור כל לקוח ולקוח.

אנו הופכים כל חופשה לחווייה רב חושית ובלתי נשכחת. איתנו תוכלו להתייעץ על כל תחום ביעד המועדף עליכם בכל עונות השנה. הטיסות הטרנס-טלנטיות או הפנימיות,המלונות האיכותיים,הרכב, האטרקציות והמסלולים הופכים את את החופשה לחופשה בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

נשים המנהלות סוכנות נסיעות

קצת ביו
מנהלות סוכנות הנסיעות פליי היי, מיכל ועינת

מיכל אוחנה החלה את דרכה בבית ספר לתיירות ומיד לאחר השירות הצבאי החלה לעבוד בחברת "סופר צ'רטר". בשנת 2001 החלה לעבוד בקלאב מד כמנהלת  מחלקת "טרנספורט" .

נסיונה העצום בתחום התיירות והנופש מאפשר ללקוחות החברה לקבל ייעוץ עשיר ומדוייק ובכך להתאים את החופשה האופטימאלית ביותר.

 

עינת פינקלשטיין ,האחות צעירה , עבדה בחברת 'סופר צ'רטר'  ובחברת "השטיח המעופף", שם שימשה כמנהלת תפעול  מעל עשור. בשנים האחרונות עבדה כסוכנת נסיעות מובילה בקבוצת "חולון טורס".

עינת היא מהוותיקות והמוערכות בענף התיירות הן בזכות המקצועיות וקילומטראז' גדול של ניסיון והן בזכות השירות והאדיבות הידועים שלה.

 

לאחיות לבית שמר, מעבר לנסיון מצטבר של כמה עשרות שנים, קשרים מעולים עם חברות התעופה, כמו גם עם ספקי חבילות הנופש בארץ וברחבי העולם.