צלילה בתאילנד

תאילנד היא אחת הארצות הנחשקות לטיולים (בעברית תאי- חופש, לנד -ארץ)  עבור ישראלים ובכלל. אחד הדברים שמייחדים את תאילנד הם אתרי הצלילה שיש בה ותיירות צלילה מפותחת. המומחים של FLY-HIGH נותנים לכם את כל המידע שאתם צריכים על צלילה בתאילנד.

 צלילה בתאילנד

למה דווקא צלילה?

טיולים בחול הם דבר נפלא ומיוחד, וכאשר משלבים בטיול אטרקציות שונות הטיול יכול להיות טוב הרבה יותר. קיימים סוגים שונים של אטרקציות כמו סקי, טיולי ג'יפים ועוד. אחת האטרקציות המהנות ביותר היא צלילה. צלילה היא ספורט ימי המאפשר לכם לראות עולם תת ימי מרתק, צבעוני וחי.

 

השקט שבצלילה מאפשר לנו להיזכר שיש מקום שקט וטוב, ומאפשר להירגע בצורה מושלמת. צלילה מתאימה לכולם, גם לצוללים מנוסים וגם לכאלה שמעולם לא התנסו בצלילה ורוצים ללמוד וליהנות מהחוויה. המכשול היחידי שלכם לצלילה הוא רק בדיקה בריאותית לוודא שאכן אתם כשירים לצלול ומשם הדרך פתוחה.

 טלפנו אלינו ל: 03-6006677

איפה נצלול?

אחרי שהבנו מהי בדיוק צלילה, עלינו להבין איפה כדאי לצלול. קיימים מקומות רבים מומלצים לצלילה, כך לדוגמה, בארץ, אילת היא יעד נחשק לצוללים. אך אם אתם חושבים בגדול, כדאי שתדעו שאחד היעדים הטובים ביותר לצלילה הוא תאילנד. תאילנד, על חופיה הנפלאים, ומזג האוויר המיוחד השורר בה מציעה אתרי צלילה מצוינים. זו ארץ המשלבת שקט, שלווה ונוף מרהיב. חופיה של תאילנד הם מהמיוחדים בעולם והיא מציעה מועדוני צלילה רבים שנותנים שפע של אפשרויות לצלילה מוצלחת. במהלך צלילה בתאילנד תוכלו להיתקל ביצורים ימיים נדירים וצמחיית מים מיוחדת.

 

טיול עצמאי

לאחר שבחרתם בטיול צלילה, עליכם לדעת כיצד להתארגן לטיול כזה. כאשר חושבים על טיול צלילה בחול קיימות שתי אפשרויות מרכזיות. אם אתם אוהבים את החופש והעצמאות בכל סיטואציה תוכלו לנסוע באופן עצמאי ולצלול דרך מועדון צלילה תאילנדי. בטיול מסוג כזה אתם תדאגו לכל הדברים הנחוצים לטיול בכוחות עצמכם. כך לדוגמה, תדאגו לטיסות, לינה אוכל ועוד.

 

נסיעה מאורגנת

אפשרות נוחה יותר היא נסיעה במסגרת דיל מאורגן הכולל את כל מה שאתם צריכים לצלילה מהנה. קיימות חברות שונות המציעות דילים משתלמים הכוללים לינה, טיסות, ליווי והדרכה, הפלגות צלילה, ארוחות ועוד. בנוסף, תוכלו לנסוע כחלק מקבוצה שלמה של אנשים הרוצים לחוות יחד טיול של צלילה בתאילנד.